ÇETİNLER ELEKTRİK YAPI MLZ. MET.VE İNŞ.SAN.TİC. LTD.ŞTİ

 

                                                 Süreyyapaşa Cad. No:47 Pendik/ İSTANBUL

Tel: (0216) 390 87 96 - 354 28 05 Fax: (0216) 390 28 38 E-posta: cetinler@cetinler.com.tr      www.cetinler.com.tr

Çetinler Sistem Akıllı Ev Sistemleri,Network,Elektrik,Güvenlik Sistemleri Anasayfa Hizmetler Referanslar Bize Ulaşın Partnerler Hakkımızda

KNX-Instabus  Akıllı Ev Sistemi

KNX veya KNX-Instabus bina otomasyonu-akıllı ev sistemi ev ve binaların aydınlatmasını ,Perde ve panjur sistemlerini,ısıtma ve soğutma sistemlerini,güvenlik sistemlerini, multimedya sistemlerini ve diğer bütün sistemleri kontrolü için oluşturulmuş bir dünya standardıdır ve bir bina otomasyon ve kontrol sistemidir.

Hiçbir ev diğeri gibi değildir. Bununla birlikte rahatlığa, güvenliğe ve ekonomiye dayalı kişisel ihtiyaçlar da insanlar kadar değişkendir.

Genişletilebilir elektrik tesisatı, sizin bütün isteklerinizi sadece bir sistem ile çözüyor:KNX-instabus akıllı ev sistemi.

Bu akıllı ev sisteminin sunduğu imkanların çeşitliliği sizi şaşırtacaktır.

Daha çok Konfor

KNX-instabus akıllı ev sistemi ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Herhangi bir kat ve oda için ister akşamüstü istediğiniz bir ışık ayarı ya da gün boyu sıcaklık ayarı fark etmez, KNX-instabus tamamen isteğiniz doğrultusunda kendisini ayarlar ve birçok işlemi otomatik olarak siz dokunmadan gerçekleştirir.

Daha Güvenli

KNX-instabus, günün herhangi bir saatinde, geceleri ve üstelik tüm yıl boyunca evinizin en güvenilir koruyucusudur. 0, pencere ve kapılardaki hareketleri izler, güvenlik aydınlatması ile davetsiz misafirleri uzaklaştırır ve acil durumda telefonla yardım çağırabilir. Ayrıca sizleri yangın, su veya elektriğin hatalı kullanımı sonucunda oluşabilecek tehlikelerden de korur.

Daha Ekonomik

KNX-instabus akıllı ev sistemi ile enerji masraflarınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz: Sadece tek odanın kontrolü ve otomatik jaluzi pencere kontrolü ile yılda %30'a varan enerji tasarruf sağlarsınız.

Akıllı

Daha çok konfor, daha az enerji tüketimi, daha yüksek güvenlik: Akıllı ev sistemleri, evin her yerinde hayatı daha da güzelleştirir.

Çok Kolay

İki damarlı, daha fazla değil: İki damarlı KNX- instabus kabloları evin içindeki cihazları kendi aralarında haberleşebilecek şekilde birbirlerine bağlar.

Bağımsız

Siz tatildeyken bile her şey yolunda gider: KNX-instabus akıllı ev sistemi ile evinizden veya daireniz den huzur içinde ayrılabilirsiniz. Çünkü bilgisayar veya cep telefon aracılığı ile dilediğiniz zaman evinize ulaşabilirsiniz.

Güvenli

Sistem siz uyurken de çevreyi izler. KNX- instabus sisteminde bulunan varlık dedektörleri bir bekçi köpeği gibi her hareketi izler ve herhangi bir insan hareketi algıladığında ışıkları ve istenilen fonksiyonlar için kontak verir.

 

Gamma